Usporiadanie svadby na Bali môže byť skutočne nezabudnuteľným zážitkom a jedným z najdôležitejších dní vášho života.

Či už chcete len jednoduchý romantický obrad na pláži alebo starostlivo vypracovaný honosný obrad na odľahlom mieste na Bali, sme tu, aby sme vám pomohli zariadiť všetko podľa vašich želaní a predstáv.

Legálne manželstvo na Bali je možné pre českých občanov a bude platné v Českej republike. Pred odchodom na Bali je však potrebné premyslieť a zariadiť niekoľko vecí. Manželstvo v Indonézii sa musí uzavrieť v súlade so zákonmi krajiny. Preto je potrebné, aby budúci manželia boli rovnakého náboženstva alebo sa aspoň počas obradu hlásili k jednému z piatich náboženstiev uznávaných v Indonézii (protestantské, katolícke, moslimské, hinduistické alebo budhistické). Počas svadby sa uskutočnia dva druhy obradov: najprv náboženský obrad a potom občiansky obrad. Ak ste ateista, odporúčame vám zvoliť si protestantský obrad, ktorý sa môže konať kdekoľvek (v rezorte, na pláži…) a nie je potrebné žiadne ďalšie papierovanie ani sobáš v kostole. Najjednoduchší je protestantský obrad, teda protestantská viera, keďže na Bali „musí“ byť každý veriaci, bude tam kňaz. Po obrade dostanete dva certifikáty. Jeden z „cirkevného“ a jeden z občianskeho registra.

Na Bali sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Na Bali je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.