Náš najobľúbenejší svadobný balíček v Dominikánskej republike

Svadobný obrad „ako“ na pláži na ceste do Saony, podpis na úrade sudcu je iný deň.

To zahŕňa aj VIP výlet na lodi Saona. Prichádza z Bayahibe. Doprava z hotela na loď a späť je zabezpečená. Hotel opustíte okolo 8.30 hod. Budete jazdiť so spoľahlivým vodičom. Svadobný koordinátor odchádza veľmi skoro, musíme vyzdobiť loď. Po návrate na breh po výlete ste približne o 16. hodine. Samozrejme, nie je problém cestu skrátiť.

Neveste odporúčame, aby si v tomto prípade obliekla šifónové šaty, ide predsa o výlet loďou. Rovnako ako plavky. Pri plavbe pozdĺž pobrežia nie je rozbúrené more. Obrad sa bude konať na ceste na ostrov na krásnej pláži, podpisy, prípitok, romantika. Kapitán vedie obrad v španielčine, svadobná koordinátorka tlmočí do češtiny. Fotograf je s vami počas celej cesty na lodi.

Ďalej sa plavíte na ostrov Saona, kde navštívite miestnu dedinu, žiadne davy turistov, strašne milí ľudia a je tu slávnostný stôl – obed. Cestou späť zo Saony je zastávka pri mori v lagúne pri červenej hviezdici, idete do vody. Inak na lodi vozíme jedlo, nápoje, ovocie, veľa všetkého. Samozrejme, nevestina kytica, šampanské na prípitok, welcome drink pred vyplávaním, fotograf, všetko (okrem altánku). Na lodi budete len vy, svadobný koordinátor, fotograf a kapitán. Je to úplná romantika.