Svadba v Grécku na Kalymnose

Kalymnos je krásny ostrov s malými a tichými zátokami. Obdivovať tu môžete piesočnaté a kamienkové pláže a neuveriteľne priezračnú a čistú vodu. Pláže tu nikdy nie sú preplnené. Ostrov je veľmi vhodný na prechádzky v prírode. Novú históriu ostrova napísali výnimočné podmienky miestneho horského masívu, ktorý je pretkaný vysokými stenami a jaskyňami objavenými športovými horolezcami.

Na Kalymnose sa nachádzajú očarujúce butikové hotely s fascinujúcim výhľadom na more, ktoré sú ideálne na romantické svadobné obrady.

Na Kalymnose sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Na gréckom ostrove Kalymnos je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Grécku.

Povedzte svoje "áno" na Kalymnose!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Kalymnos je krásny ostrov s malými a tichými zátokami. Obdivovať tu môžete piesočnaté a kamienkové pláže a neuveriteľne priezračnú a čistú vodu. Pláže tu nikdy nie sú preplnené. Ostrov je veľmi vhodný na prechádzky v prírode. Novú históriu ostrova napísali výnimočné podmienky miestneho horského masívu, ktorý je pretkaný vysokými stenami a jaskyňami objavenými športovými horolezcami. Z Kosu je to na Kalymnos asi 20 minút trajektom alebo z Atén letecky.

Dlhý čas bol ostrov prístupný len trajektom, ktorý premával zo susedného ostrova Kos. Od roku 2006 je však Kalymnos dostupný aj letecky, pretože v tomto roku začalo fungovať malé letisko, ktoré je mimochodom najmladšie v celom Grécku! Dráha je však dlhá len niečo vyše 1 km, takže tu môžu pristávať len menšie lietadlá.

V rámci klasickej dovolenky z Českej republiky sa môžete vydať “starou” cestou cez letisko v Kose a potom sa prepraviť trajektom. čas letu z Prahy: 2 hodiny a 4 minúty. Letecká vzdialenosť medzi Prahou a Kosom je 2000 km. Ak by ste chceli pricestovať letecky, museli by ste sa zastaviť v Aténach. Na Kalymnos odtiaľ lieta len jedna spoločnosť, Sky Express, ktorá prevádzkuje turbovrtuľové lietadlá ATR.

Počasie na ostrove Kalymnos sa dá charakterizovať veľmi jednoducho – suché a horúce leto, krásna a veľmi príjemná jar a jeseň a teplá zima.

Časový posun + 1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Grécku na Kalymnose
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje