Svadba v Grécku na Kréte

Ostrov, na ktorom slnko svieti až 300 dní v roku a ktorého podnebie sa označuje za najteplejšie a najzdravšie v celej Európe, určite splní vaše predstavy o dokonalom mieste pre váš svadobný deň a vy sa na Krétu budete chcieť vrátiť, tak ako mnohí pred vami.

Na Kréte sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Na gréckom ostrove Kréta je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Grécku.

Povedzte "áno" Kréte!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Kréta je najväčší a najjužnejší grécky ostrov. Rozprestiera sa na ploche 8 259 km2 medzi tromi kontinentmi – Európou, Áziou a Afrikou. Zo západu na východ ostrova prejdete 260 km po súši. Ostrov je široký približne 60 km. Na západe ostrova stúpa do nadmorskej výšky necelých 2 500 m. n. m od pohoria Levka Ori, uprostred s pohorím Idi a na východe s pohorím Dikti. Kréta je pravdepodobne najrozmanitejším ostrovom v Grécku. Nájdete tu divoké pobrežie, dlhé rozľahlé pláže, vysoké hory, dlhý prechod roklinou Samaria alebo malebné zátoky s rybárskymi dedinkami a ťažko prístupné dediny v horách. Kréta a jej palácový komplex Knossos v Herakleione je dôležitým centrom starovekej minojskej kultúry. Tento ostrov vás nikdy neprestane inšpirovať.

Ostrov je rozdelený na štyri provincie: Chania, Rethymno, Heraklion a Lassithi.

Kréta je synonymom krásnych pláží, pamiatok, úžasnej prírody a rozmanitej zábavy. Na Kréte si každý nájde niečo pre seba.

Na Krétu sa dostanete letecky, čas letu z Prahy je 2 hodiny a 30 minút. Letecká vzdialenosť Praha – Heraklion je 2250 km, Praha – Chania 2100 km. Na ostrove je spoľahlivá autobusová doprava, môžete si tiež prenajať bicykel, moped alebo auto.

Počasie na Kréte je typicky stredomorské. Počasie v lete je teplé a takmer bez zrážok, na juhu, na pobreží Líbyjského mora, sa dá povedať, že je priam horúce. Zimy bývajú mierne so snehom v horách a dažďom v nížinách, ale poskytujú veľa slnečných dní. V zime a na jar je Kréta jedným z najzelenších ostrovov v Stredozemnom mori vďaka vysokým teplotám, bohatým zrážkam a vysokej vlhkosti vzduchu. Keďže Kréta je veľmi hornatá, zmeny počasia môžu byť veľmi náhle. V každom prípade je v lete takmer vždy slnečné a daždivé počasie a teplota vzduchu a mora je dostatočne vysoká na príjemnú dovolenku. Keďže každý návštevník je iný a Kréta a jej počasie sú veľmi rozmanité, nedá sa povedať, kedy je najlepší čas na návštevu Kréty. Na Kréte si vždy každý nájde niečo pre seba…

Časový posun + 1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Grécku na Kréte
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje