Svadba v Portugalsku v Algarve

Či už túžite po intímnom obrade na pláži, na romantickom útese alebo po luxusnej hostine s výhľadom na Atlantický oceán, náš tím skúsených svadobných koordinátorov vám pomôže uskutočniť vašu vysnívanú svadbu v zahraničí.

Ponúkame vám široký výber miest pre vašu svadbu v Portugalsku v Algarve na plážach a útesoch s úchvatným výhľadom na Atlantický oceán – pláž Praia dos Beijihnos, pláž Praia dos Salgados, pláž Albufeira, pláž Praia de Oura, kostol v Praia de Luz, kaplnka Senhora da Rocha, pláž Quiaios/Figueira da Foz alebo nádherná pláž Praia Falésia, ktorá sa nazýva portugalský Grand Canyon….

Vďaka veľmi slnečným letám a miernym zimám je Portugalsko celoročnou svadobnou destináciou.

V Portugalsku sa o vás postará náš český a slovenský svadobný koordinátor.

V Portugalsku je možné uskutočniť právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Portugalsku.

Povedzte svoje "áno" v Portugalsku v Algarve!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Portugalsko je najzápadnejšou krajinou Európy. Na západe a juhu obmýva jeho pobrežie Atlantický oceán a na východe leží jeho jediný vnútrozemský sused, Španielsko.

Hlavným mestom je Lisabon (2,5 milióna obyvateľov), medzi ďalšie veľké mestá patrí kultúrna perla Porto, študentmi preplnená Coimbra a náboženská Braga. Portugalsko je významným vývozcom korku, portského vína, živice, textilu a sardiniek.

Portugalsko je fascinujúca krajina s rozmanitou krajinou a pestrou kultúrou, ktorá bola vždy ovplyvnená miešaním rôznych civilizácií. Portugalsko, ktoré bolo dlho diskriminované v tieni susedného a populárneho Španielska, sa pomaly dostáva do povedomia českých cestovateľov. A kto sem raz príde, takmer zaručene podľahne jeho kúzlu. Priateľské obyvateľstvo, priaznivé podnebie, množstvo jedinečných a starobylých stavieb, nedotknutá príroda a dynamické pobrežie Atlantického oceánu lákajú návštevníkov po celý rok.

Vzdialenosť medzi Portugalskom a Českou republikou je približne 2 000 km. Cesta autom/autobusom trvá približne 36 hodín, let je samozrejme oveľa kratší. Dopravu na tri medzinárodné letiská v Portugalsku – Lisabon, Porto a Faro – môžete zabezpečiť pravidelnými alebo charterovými letmi (CSA, Smartwings, TAP Portugal).

V Portugalsku je príjemné podnebie s miernymi zimami a dlhými horúcimi letami. Zatiaľ čo sever je vlhší a chladnejší, juh je suchý a subtropický. Na atlantickom pobreží sú teplotné rozdiely počas roka rovnomernejšie, ale v zime je tu viac zrážok. Priemerná letná teplota vo vnútrozemí je približne o 5 °C vyššia ako na pobreží, kde dosahuje približne 25 °C. V letných mesiacoch v Portugalsku najvyššie teploty presahujú 30 °C. Ideálnym obdobím na návštevu je preto apríl až máj a september až október.

Časový posun -1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Portugalsku v Algarve
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje