Svadba v Taliansku pri Lago di Braies

Ste milovníkom hôr a premýšľate o netradičnej svadbe v rozprávkovom horskom prostredí? Jazero Braies v severnom Taliansku je najlepšou voľbou pre romantickú svadbu ďaleko od všetkého a všetkých.

Lago di Braies je najkrajšie jazero v Dolomitoch.

Svoje vysnívané ÁNO si môžete povedať na brehu tyrkysového jazera obklopeného lesmi a zasneženými vrcholmi od jari do jesene. Svadobné fotografovanie na drevených člnoch uprostred jazera bude pre vás určite nezabudnuteľným zážitkom a na svoje fotografie budete môcť byť hrdí po celý život.

V Lago di Braies sa o vás postará náš slovenský svadobný koordinátor.

V Taliansku je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte svoje "áno" v Lago di Braies!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Lago di Braies je najznámejšie jazero v talianskych Dolomitoch. Právom patrí k najkrajším a najnavštevovanejším jazerám v Alpách a Taliansku.

Jazero Lago di Braies je známe svojou tyrkysovou až smaragdovou vodou, v ktorej sa odrážajú mohutné vrcholy okolitých hôr. Atmosféru dotvárajú zelené borovice a smrekovce, ktoré na jeseň zahalia jazero do teplých farieb. Celé jazero je magnetom pre návštevníkov a každý sa chce previezť na ikonickej drevenej lodi a obdivovať perlu Dolomitov.

Jazero leží v údolí Braies v nadmorskej výške 1496 m. n. m na najsevernejšom bode prírodného parku Fanes-Sennes-Braies, ktorý susedí s národným parkom Tre Cime. Má rozlohu 31 hektárov (dĺžka 1,2 km a šírka 300-400 m) a s hĺbkou 36 m je najhlbším jazerom v Dolomitoch.

V čistej vode sa odráža severná strana impozantného vrchu Croda del Becco (2810 m). Jazero je pre svoju krásu zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Jazero sa nachádza v severnom Taliansku v Južnom Tirolsku. Cesta z Prahy sem trvá približne 7 a pol hodiny (670 km). Hoci je celý národný park Fanes-Sennes-Braies nedostupný autom, k jazeru sa pohodlne dostanete po štátnej ceste SS49, z ktorej odbočíte na Schmieden-Ferrara. Po necelých 10 minútach ste pár krokov od jazera.

Ideálny čas na návštevu je od polovice mája do júna a od polovice septembra do októbra. Začiatkom mája je jazero ešte zamrznuté, takže ak sa chcete plaviť loďou po jazere, navštívte Lago di Braies v druhej polovici mája. V júni a začiatkom júla sú tu prijateľné davy ľudí. Na jeseň sa jazero opäť zahalí do teplých farieb a turistov je tu výrazne menej.

Ak chcete zažiť skutočnú rozprávku, navštívte Lago di Braies v zime. V prípade zlého počasia však môže byť cesta okolo jazera neprístupná (niekedy dokonca aj cesta k samotnému jazeru).

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku pri Lago di Braies
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje