Liduška a Jaroslav

Kuba

Svadobný obrad sa konal na Kube v hoteli Melia Varadero.

Novomanželia nám napísali:

SVADBA NA KUBE?

V hoteli MELIA VARADERO so svadobnou koordinátorkou Anou Marys, veľmi milou Kubánkou, ktorá svoju prácu robí absolútne profesionálne, a prekladateľkou Morén, ktorá si vzala češtinu k srdcu, je to neuveriteľný, neskutočný a neopísateľný luxusný zážitok na celý život. (svadobný obrad sa konal v altánku pri mori 13.2.2020 o 15:00). Jazda v typickom kubánskom retro “americkom” kabriolete historickou časťou Varadera bola nádherným zakončením nášho svadobného obradu.

Za všetky krásne veci, ktoré nás sprevádzali počas celého pobytu, sme nesmierne vďační pani Martine, ktorá pri príprave aj počas celej “AKCIE” bola osobou, ktorá spolu s nami prežívala každý krok ako člen našej rodiny. A to, že sme na diaľku vyronili nejednu slzu, len potvrdzuje lásku a srdečnosť, s akou Martina robí svoju prácu.

Hotel MELIA VARADERO?

Dňa 10.2.20 nás po príchode do hotela čakalo prvé príjemné prekvapenie v priestrannej izbe s luxusnou terasou a výhľadom na more. List a fľaša kvalitného sektu od riaditeľa hotela, v ktorom sa píše, ako veľmi si váži, že sme si na tento akt vybrali práve jeho hotel. Ďalšie veľké prekvapenie nás čakalo ráno po svadobnej noci, keď nám personál servíroval raňajky na terase našej izby.

Nezabudnuteľným zážitkom bol pre nás aj večer 14.2.20. Ako prekvapenie nám vedenie hotela pripravilo nádhernú valentínsku večeru o šiestich chodoch v altánku pri mori, kde sa deň predtým konal svadobný obrad.

No jednoducho všetko bolo skvelé a aby to bolo jednoduchšie, skúsime to urobiť podľa dotazníka.

– poloha hotela 1* – služby 1* – servis 1* – čistota 1* – strava 1* – bazény 1* – more 1* – pláže 1* atď.

Tento hotel alebo prípadnú svadbu môžeme len odporučiť všetkým záujemcom.

Rovnaký názor majú aj naši svedkovia Olinka a Vlastík, ktorým ďakujeme, že s nami precestovali takú diaľku, aby potvrdili naše spoločné rozhodnutie vziať sa.

Jaroslav a Ludmila

Svadobné odkazy