Martina a Mirek

Kuba

Svadobný obrad sa konal na Kube v hoteli Melia Varadero.

Novomanželia nám napísali:

Vážená pani Martina.

Svadba na Kube? V exotickej krajine s bielymi piesočnatými plážami , pri Karibskom mori, v romantickom bielom altánku. Len my dvaja a svadba okamžite spojená s medovými týždňami? Nemať žiadne starosti, len si užívať prítomnosť jedného – druhého. Toto bol náš sen, ktorý sa stal skutočnosťou. Takéto rozhodnutie nikdy neoľutujeme.

Boli to nezabudnuteľné chvíle, okamihy. Plná kulinárskych zážitkov, dobrodružstiev s výletom do Havany na aute Oldtimer. Na safari , spojené s poznávaním kultúry a života ľudí žijúcich na Kube. Ľudia s veľkým priateľským srdcom a kubánskym temperamentom v krvi.Slovami sa nedajú opísať pocity , ako sme vďační a šťastní, že sa nám splnil sen. Od samotného zrodu myšlienky, od začiatku s vybavením, organizovaním všetkých detailov až po koniec. Všetko prebehlo hladko a bez komplikácií. Vďaka Martine a Ane. Obaja boli pri plánovaní super tím.

Takého človeka, ako je Martinka, dnes nájdete len veľmi zriedkavo. Martina pristupuje k svojej práci veľmi zodpovedne. A zvládne aj nemožné. Môžeme vás všetkým vrelo odporučiť. Martinko, ďakujem ti za všetko, čo si urobil. Ste úžasný, milý, srdečný a empatický človek. Je zrejmé, že vás vaša práca baví a napĺňa. Robíte to s láskou a radosťou. Prajeme vám, aby sa vám darilo v osobnom aj pracovnom živote a aby ste uspeli vo všetkom, čo podniknete.

Ďakujeme.

Svadobné odkazy