Inge & Michael

Řecko, Santorini

Svadobný obrad sa konal v Grécku na ostrove Santorini v krásnom hoteli Andromeda.

 

Noví zamestnanci nám napísali:

Sen, rozprávka, nebeské miesto a dokonalý deň. To sú slová, ktoré mi napadnú, keď si spomeniem na našu svadbu. Vždy sme chceli navštíviť Santorini a som šťastná, že sme sa rozhodli mať svadbu práve tu. Hotel Andromeda ponúka nádherný výhľad, na ktorý nezabudnem a z ktorého budem ešte dlho čerpať spomienky na svoj svadobný deň. Prekonal naše očakávania.

Santorini sme si okamžite zamilovali a chceli sme si medové týždne čo najviac užiť, takže sme nešetrili ani na ubytovaní. (Pyrgos je naozaj romantické miesto). Celá koordinácia, príprava a vyjednávanie boli skvelé. Naste ďakujeme za jej pohodovú náladu, vždy mala úsmev na tvári a bola ochotná nám pomôcť. Ďakujem Irine za pomoc s prípravami a obrovské ďakujem za natočenie svadobného videa a svadobného tanca! Videla som ho už niekoľkokrát a zakaždým si poplačem 🙂 Je to dokonalé. Hudbu sme si vybrali sami a načasovanie bolo perfektné, nemuseli sme na nič upozorňovať ani ju monitorovať. Všetko to do seba zapadá ako vo filme 🙂 Ďakujeme aj za malé pohostenie v podobe koláčikov a kartičiek pre novomanželov. Aj tieto maličkosti nás veľmi potešili. Veľmi pekne vám ďakujem.

Sme veľmi vďační Šárke za jej eleganciu, odporúčania zaujímavých miest, pomoc s prípravami, papierovačkami a energiu, ktorá nás oboch strhla a naladila na tú správnu atmosféru. Ďakujeme.

Ďakujeme Martine za jej ochotu byť nám vždy k dispozícii, za jej láskavosť a trpezlivosť a v neposlednom rade za jej vieru, že sa nám náš sen splní aj napriek karanténe a nestabilnej situácii vo svete. Som si istý, že nám pomohol pozitívny prístup. Je to skutočný profesionál v našom mene.Som nadšený z nášho dňa a určite by som vás odporučil každému.

Ďakujem

Inge & Michael

Svadobné odkazy