Veronika & Jirka

Řecko, Santorini

Veronika a Jirka sa zosobášili v Grécku na ostrove Santorini na krásnom mieste Svätá Irini.

Novomanželia nám napísali:

Už dlho som túžil po svadbe v Helénskej republike, dalo by sa povedať, že sa mi splnil sen. Napriek tomu, že môj Jirka sa nechcel oženiť v zahraničí, a už vôbec nie v Grécku, potešil ma a povedal, že by sa oženil, ale nič by nezariadil. To ma však neodradilo, pretože som mala vedľa seba skvelú ženu menom Martinka :), ktorá všetko zariadila podľa mojich predstáv. Bola ochotná, trpezlivá a nakoniec mi poradila aj s doplnkami k šatám, účesom, pretože o našej tajnej svadbe nikto nevedel :).

Musím priznať, že sme boli nervózni z toho, že sme na svadbe sami, s cudzími ľuďmi, nevediac, do čoho ideme. S čistým svedomím musím povedať, že to bola pre nás rozprávková svadba, atmosféra bola neopísateľná, môj Jirka dokonca povedal, že by sa oženil znova.

Rád spomínam na svadbu, rád by som náš zväzok jedného dňa obnovil, v mojom starobe, na tom istom mieste.

Martinke ďakujem za jej trpezlivosť, ochotu a hlavne promptnosť, pretože kedykoľvek som sa na ňu obrátila s akoukoľvek otázkou, hneď mi odpovedala :). Veľká vďaka patrí aj Šárke, ktorá nám bola svedkom a ktorá ma dokázala ubezpečiť, že sa nemusíme ničoho obávať. Mala pravdu, svadba bola báječná, svižná, príjemná, elegantná, jednoducho NESKUTOČNÁ, bola jednoducho dokonalá.
Odporúčam túto agentúru, pretože aj svadba vo dvoch môže byť krásna a nezabudnuteľná.

Ďakujem
Jiří a Veronika

Svadobné odkazy