Dovolenka na mieru

Môžeme pre vás zorganizovať prehliadku na mieru.

Ponúkame individuálny prístup a prispôsobíme vašu dovolenku vašim želaniam – dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď./.

Cestovná kancelária

Naša cestovná kancelária je autorizovaným predajcom zájazdov cestovných kancelárií, s ktorými má riadne uzatvorené zmluvy o obchodnom zastúpení na základe plnej moci. Predtým, ako začneme spolupracovať s cestovnou kanceláriou, najprv si overíme jej solventnosť a referencie zákazníkov. Každá cestovná kancelária, s ktorou spolupracujeme, musí mať koncesiu podľa zákona 159/99 Z. z. a musia byť poistené proti úpadku.

Na rozdiel od cestovnej kancelárie nie je cestovná agentúra cestovnou agentúrou, ale sprostredkovateľom. Táto pozícia však poskytuje lepší prehľad o produktoch jednotlivých cestovných kancelárií a možnosť osobnejšieho vzťahu s klientom, vďaka ktorému mu môže cestovná kancelária ponúknuť to, čo od svojej dovolenky skutočne chce. Práca cestovnej kancelárie spočíva predovšetkým v komunikácii s klientom, v ponuke zájazdu doslova na mieru, v zabezpečení všetkého potrebného s cestovnou kanceláriou, čo však nemá vplyv na cenu zájazdu.

Garantujeme rovnaké ceny ako cestovné kancelárie, ktorých produkty predávame, vrátane. zľavy a bonusy a iné výhody atď.

Ostatné služby