Svadobná cesta

Neviete, kde stráviť jedny z najkrajších chvíľ svojho života – vaše medové týždne? Kontaktujte nás a my vám pripravíme svadbu presne podľa vašich predstáv.

Zabezpečíme vám   exotickú dovolenku, individuálne medové týždne, ale aj aktívne medové týždne, na ktoré nikdy nezabudnete. Na medové týždne môžete vyraziť hneď po svadbe alebo si ich naplánovať na neskôr.

Zároveň na budete môcť využiť zľavy na medové týždne, ktoré vám ešte viac spríjemnia dovolenku. Vybrané hotely poskytujú špeciálne služby pre novomanželov – zľavy na ubytovanie a stravu pre nevestu, špeciálnu večeru na pláži, kvety, fľašu sektu, čerstvé ovocie na izbe pri príchode, wellness služby, vyššiu kategóriu izby alebo skorší check-in, neskorší check-out, ak je k dispozícii.

Môžete si vybrať, či chcete Luxusná exotická dovolenka na Maldivách, Havaji, Mauríciu, Seychelách, Fidži, Tahiti, dovolenka v Karibiku alebo v Stredomorí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Chorvátsku a na ďalších miestach sveta. Ponúkame aj luxusné plavby po celom svete. A kto nemá rád teplo, môže sa vybrať na hory do Rakúska, Talianska, Francúzska a Českej republiky.

Všetko zariadime podľa vašich želaní. Nič nie je nemožné!

Ostatné služby