Výročie svadby

Prežite svoj deň D, zopakujte si svoj sľub a povedzte si ÁNO, keď Výročie vášho svadby. Zabezpečíme pre vás symbolický obrad počas vašej dovolenky. Je to svadobný obrad bez právnej hodnoty, ale s emocionálnou hodnotou. Môže sa konať na akomkoľvek krásnom mieste podľa želania nevesty a ženícha. Nepotrebujete žiadne dokumenty, nemusíte navštevovať žiadne úrady, sobášiaci nie je úradník. Náš svadobný koordinátor je vám k dispozícii.

Zároveň na môžete využiť zľavy, ktoré vám spríjemnia dovolenku. Vybrané hotely poskytujú špeciálne služby pri príležitosti výročia svadby – zľavy na ubytovanie a stravu, špeciálnu večeru na pláži, kvety, fľašu sektu, čerstvé ovocie na izbe pri príchode, kúpeľné služby, vyššiu kategóriu izby alebo skorší check-in, neskorší check-out, ak je k dispozícii.

Môžete si vybrať, či chcete  stráviť výročie svadby na Maldivách, Havaji, Mauríciu, Seychelách, Fidži, Tahiti, v Karibiku alebo v Stredomorí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Chorvátsku a na ďalších miestach po celom svete. Skvelým riešením je tiež usporiadať obrad na luxusnej zaoceánskej lodi. A tí, ktorí nemajú radi horúčavy, sa môžu vybrať do hôr v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku a Českej republike. Všetko zariadime podľa vašich želaní.

Ostatné služby