Svadba na Cypre

Cyprus, jeden z najromantickejších a najkrajších ostrovov Európy, je krajinou kontrastov a podľa povesti sa krásna bohyňa lásky a krásy Afrodita zrodila z peny vĺn, ktoré sa rozbíjali o brehy tohto čarovného ostrova.

Je to ideálne miesto na vytvorenie jedinečných udalostí. Premeňte najlepšie okamihy svojho života na jedinečný príbeh lásky! Ak hľadáte ideálne miesto na svadbu pri mori, my sme váš splnený sen.

Na Cypre sa o vás postará náš český alebo slovenský svadobný koordinátor.

Vyberte si jednu z nádherných pláží a prežite ten najúžasnejší deň svojho života. Zabezpečíme pre vás úžasné miesta v okolí Ayia Napa a poskytneme vám všetko potrebné na svadobný obrad. Vaše svadobné sny sú v našich rukách.

Ak hľadáte niečo výnimočné, jednou z našich možností je svadobný obrad v blízkosti krásnych kostolov v okolí Ayia Napa a Protarasu alebo na vrchole slávneho mysu Greco. Vytvorte si spomienky na celý život so svojimi najbližšími na tých najúžasnejších miestach.

Na Cypre je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne na Cypre.

Povedzte svoje "áno" na Cypre!

mám zájem

Nezávazná poptávka svatby

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na Cypre
Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje