Svadba na Maldivách

Hovorí sa, že Boh najprv stvoril Maldivy a až po nich stvoril raj. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči.

Ak hľadáte krásne pláže, nádherné lagúny, koralové útesy, biely jemný piesok a bohatý podmorský život, potom sú pre vás Maldivy to pravé.

Maldivy nie sú len o krásnych plážach a oddychu v rezortoch. Ponúkame vám aj aktívnu dovolenku. Na miestnych ostrovoch spoznáte kultúru a život miestnych obyvateľov a zažijete veľa nezabudnuteľných zážitkov.

Maldivy sú stopercentne moslimskou krajinou, zoberú si len moslima, nie cudzinca iného náboženstva. Preto sú na Maldivách možné len symbolické svadobné obrady. Preto odporúčame kombináciu Srí Lanky, kde je možné uskutočniť právne platný svadobný obrad, a následných medových týždňov na Maldivách.

Na Maldivách je možné usporiadať symbolický obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v exotickom prostredí.

Povedzte svoje "áno" na Maldivách!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Krásne pláže malých ostrovov roztrúsených vo vodách Indického oceánu poskytujú ideálne podmienky na romantickú dovolenku. Na Maldivách zaručene strávite chvíle nerušeného oddychu a do strednej Európy sa vrátite plní novej energie. Táto destinácia je rajom pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Môžete si vybrať z luxusných hotelov na vlastných ostrovoch, kde zaručene nenarazíte na preplnenú pláž.

Maldivy sú ostrovný štát v južnej Ázii v Indickom oceáne. Tvorí ich reťaz koralových atolov, ktorá sa začína 500 km juhozápadne od pobrežia Indie a tiahne sa približne 800 km v smere sever-juh. Nachádza sa tu približne 1200 koralových ostrovov a ostrovčekov a veľké množstvo podmorských útesov. Obývaných je približne 200 ostrovov. Maldivy sú zapísané v Guinnessovej knihe rekordov ako najplochšia krajina na svete (žiadne miesto nie je vyššie ako 2,5 m nad morom).

Na Maldivách nie sú žiadne tradičné hotely, ale len rezorty s plážovými a vodnými chatkami, ktoré poskytujú návštevníkom skutočné súkromie. Maldivčania sú k turistom veľmi priateľskí a pohostinní. Ostrovy sú nielen ideálnym miestom na oddych a relaxáciu, ale ponúkajú aj veľa možností na aktívny oddych. Na svoje si tu prídu najmä milovníci podmorského sveta, pretože potápanie a šnorchlovanie je naozaj jedinečné. Len pár metrov od brehu sa preháňajú húfy pestrofarebných koralových rýb – vyskytujú sa tu viac ako tri štvrtiny všetkých druhov koralových rýb.

Na Maldivy môžete cestovať letecky, čas letu z Prahy je približne 10 hodín.

Počasie na Maldivách je príjemne teplé po celý rok. Podnebie na Maldivách, podmienené ich polohou na rovníku, je tropicky teplé po celý rok s vyrovnanými teplotami v priemere 27 až 30 °C. Vlhkosť vzduchu je pomerne vysoká a letné monzúnové vetry prinášajú od mája do septembra slabé zrážky. V zimnom období od novembra do apríla sa občas vyskytujú kratšie tropické dažde.

Pred cestou na Maldivy sa nevyžaduje žiadne očkovanie. Turisti prichádzajúci na Maldivy dostanú po prílete na letisku 30-dňové turistické víza. Vyžaduje sa platný cestovný pas s platnosťou 6 mesiacov po návrate z Maldív.

Očkovanie nie je povinné. Odporúča sa užívať lieky proti horúčke a črevným problémom. Tak ako vo všetkých tropických oblastiach sa odporúča dostatok tekutín.

Časový posun je príjemný, +4 hodiny v zime a +3 hodiny v lete.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na Maldivách
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje