Svadba na Havaji na ostrove Maui

 Premýšľali ste niekedy o tom, že by ste spojili svadbu so svadobnou cestou?  Nie je tam žiadna? Ponúkame vám   svadbu na jednom z najkrajších miest na svete, Havaji, na ostrove Maui. Len ostrov Maui je jednou z najväčších prírodných krás medzi Havajskými ostrovmi. Nájdete tu nádherné vodopády, úchvatné pláže a priateľských obyvateľov tohto rozprávkového ostrova.

Náš český alebo slovenský svadobný koordinátor sa o vás postará priamo na Havaji.

Svadobný obrad na Maui sa koná na nádhernej pláži Maui pri východe alebo západe slnka. Keď nevesta prichádza, obradník fúka na tradičnú havajskú mušľu. Havajčania tak vítajú dôležitú osobu (kráľovnú), budúcu manželku. Je to veľmi romantické.

Havaj možno použiť na právne platný obrad, symbolický obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne na Havaji.

Povedzte svoje "áno" na Maui!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Havajské ostrovy – Perla Tichého oceánu leží v Tichom oceáne, juhovýchodne od Japonska a severovýchodne od Austrálie. Je im 50 rokov. Stav USA. Od pobrežia Kalifornie sú vzdialené 3 800 km. Hlavné mesto Honolulu sa nachádza na ostrove Oahu. Súostrovie tvorí 132 ostrovov sopečného pôvodu v reťazi dlhej 2 400 km, z ktorých najdôležitejších je osem hlavných ostrovov Havaj, Maui, Oahu, Kauai, Molokai, Niihau, Lanai, Kahoolawe.

Na Havaj môžete cestovať letecky, čas letu z Prahy je približne 23 hodín.

Počasie na Havaji je príjemné po celý rok. V lete je počasie stabilné, s teplotami okolo 33 °C cez deň a klesajúcimi na 22 °C v noci. V zime klesajú o päť stupňov v porovnaní s letom.

Občania Českej republiky a Slovenska potrebujú na vstup na Havaj víza alebo Esta. Cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov od dátumu predpokladaného odchodu z krajiny.

Pri ceste na dovolenku na Havaj sa očkovanie nevyžaduje.

Časový rozdiel na Havaji je -12 hodín SEČ.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na Havaji na ostrove Maui
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje