Svadba v Grécku na ostrove Kos

Vaša romantická a nezabudnuteľná svadba v zahraničí “svadba v Grécku na ostrove Kos”.

Grécky ostrov Kos s malebnými plážami, krištáľovo čistým morom a úchvatnými západmi slnka je ideálnym miestom pre váš výnimočný deň. Svoje sľuby si môžete vymeniť na odľahlej pláži alebo v očarujúcej kaplnke s Egejským morom ako kulisou. Pomôžeme vám naplánovať svadbu vašich snov, od dokonalého miesta až po chutné jedlo a zábavu. Povedzte si “áno” v Grécku na ostrove Kos!

Ponúkame tie najkrajšie svadobné priestory pre vašu svadbu.

Túžite po romantickej svadbe na pláži? V Grécku na ostrove Kos ponúkame svadobné obrady na plážach Kardamena, Kefalos, Cavo Greco, Markos beach, Magic beach, Mastixari, Marmari, Tigaki… Novinkou sú svadby na divokých plážach Mastixari s nádhernými útesmi. Na ostrove Kos nájdete dlhé piesočnaté pláže s bielym pieskom a žiarivo modrou vodou alebo pláže s kamienkami. Svadobné obrady sú tu krásne pri západe slnka.

Chcete sa cítiť ako grécka bohyňa? Ponúkame romantické svadby v rustikálnom štýle v olivovom háji pred modrobielou kaplnkou.

Chceli by ste mať svadbu na ostrove, na ktorý sa dostanete len rybárskou loďou? Ponúkame svadbu na ostrovčeku Kastri v Kefalose.

Náš český svadobný koordinátor sa o vás postará na ostrove Kos v Grécku.

Naša svadobná agentúra na ostrove Kos v Grécku vám zabezpečí právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Grécku.

Povedzte svoje "áno" spoločnosti Kos!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Kos je tretí najväčší ostrov Dodekanézskeho súostrovia, známy predovšetkým ako rodisko Hippokrata – otca modernej medicíny. Tento zelený ostrov ležiaci v juhovýchodnej časti Egejského mora, asi 3,5 km od tureckého pobrežia, si doteraz zachoval svoj pôvodný prírodný charakter, nedotknutý masovým turizmom. Očarí vás nielen olivovými hájmi a vinicami, hornatou krajinou pohoria Dikaios so zabudnutými dedinkami, nádhernými plážami pri otvorenom mori alebo v malebných zátokách, ale aj kultúrou a históriou ostrova. Samozrejmosťou je kvalitný olivový olej, zmesi byliniek a korenín. Na ostrove tiež nenájdete reštauráciu, v ktorej by sa dobre nevarilo. Miestni kuchári vám pripravia nielen tradičné grécke jedlá, ale aj jedlá medzinárodnej kuchyne. Najlepšie rybie špeciality ponúkajú v letovisku Mastichari. Tradičnými pokrmami na ostrove Kos sú mussaka, tzatziki, souvlaki atď., miestnym nápojom je kanelada, škoricový nealkoholický nápoj. Vzhľadom na rovinatý terén pozdĺž pobrežia je najrozšírenejším a najobľúbenejším dopravným prostriedkom na ostrove Kos bicykel, ktorý možno využiť na výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Ostrov má dobre vyznačenú sieť cyklotrás. Ideálna poloha ostrova umožňuje aj výlety loďou na okolité ostrovy a tureckú pevninu.

Na Kos môžete cestovať letecky, čas letu z Prahy: 2 hodiny a 4 minúty. Letecká vzdialenosť medzi Prahou a Kosom je 2000 km. Na ostrove je spoľahlivá autobusová doprava, môžete si tiež prenajať bicykel, moped alebo auto.

Počasie na ostrove Kos sa dá opísať veľmi jednoducho – suché a horúce leto, krásna a veľmi príjemná jar a jeseň a teplá zima.

K vysokej priemernej ročnej teplote 25 stupňov výrazne prispieva aj vyššie spomínaná teplá zima. Aj keď veľa prší, teploty sú vysoko nad 10 stupňov. Skutočné leto sa začína v máji a krásne počasie a vysoké teploty trvajú až do októbra. Na začiatku a na konci tohto obdobia je zvyčajne 22 – 25 stupňov, uprostred leta, v júli a auguste, teploty často presahujú 30 stupňov. Vďaka morským vetrom a Meltemi sú však aj tieto vysoké teploty veľmi znesiteľné. K dobrému pocitu z ostrova Kos prispieva aj jeho úrodná pôda – vďaka zimným dažďom a pôde, ktorá dokáže zadržať časť zrážok, je ostrov nádherne zelený, s bujnou vegetáciou a stromami všetkých druhov.

Ak sa chcete vyhnúť vysokým letným teplotám a užiť si nielen kúpanie v mori, ale aj turistiku a iné outdoorové aktivity, najlepší čas na návštevu je koniec sezóny. Na ostrove Kos je pokojnejšie, teploty sa pohybujú okolo príjemných 25 a more je stále dostatočne teplé. Ak však more nie je hlavnou prioritou, ideálnym obdobím na návštevu je jar – celý ostrov je nádherne zelený, všetko kvitne a vzduch nádherne vonia.

Časový posun + 1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Grécku na ostrove Kos
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje