Svadba v Grécku na Zakynthose

Prečo neskúsiť svadbu v Grécku? Je to iné, uvoľnené, romantické, jednoducho grécke. Zavriete oči, počúvate šum mora, prechádzate sa po pláži a cítite horúci piesok medzi prstami, slnko vás hreje, z diaľky počujete rytmickú grécku hudbu….a taká môže byť vaša romantická grécka svadba:-)

Na Zakynthose sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Na Zakynthose v Grécku môžete mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Grécku.

Povedzte "áno" Zakynthosu!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Grécky ostrov Zakynthos sa považuje za jeden z najkrajších gréckych ostrovov. Leží len 16 km od pobrežia polostrova Peloponéz. Spolu s Korfu patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie ostrovy v Iónskom mori. Tento ostrov od nepamäti očarúva návštevníkov svojou jedinečnou prírodnou krásou s horami (najvyšší vrch Vrachionas má 758 m), zalesnenými kopcami, citrusovými hájmi, olivovníkmi a vinicami. Turistov láka divoká scenéria pobrežia so stovkami morských jaskýň, množstvom krásnych piesočnatých pláží a nádhernou stredomorskou vegetáciou. Určite si ho zamilujú tí, ktorí majú radi príjemne teplé, azúrovo čisté more. Na jar je vzduch presýtený vôňou bylín a eukalyptu, preto sa Zakynthosu hovorí aj “ostrov vôní” alebo “kvet Východu”.

Na západnom pobreží ostrova sa nachádza jedna z najkrajších pláží v Grécku – pláž Navagio (Pláž vrakov lodí) s vrakom pašeráckej lode.

Zakynthos to sú nádherné piesočnaté pláže, možnosť potápania, vodných športov alebo skvelá príležitosť vidieť miestnu prírodnú raritu, obrovské korytnačky Caretta – Caretta, ktoré sa tu už po stáročia rozmnožujú a kladú vajíčka do piesku na nekonečných plážach.

Na Zakynthos sa dostanete letecky, čas letu z Prahy: 2,5 hodiny. Letecká vzdialenosť medzi Prahou a Zakynthosom je 2100 km. Na ostrove je spoľahlivá autobusová doprava, môžete si tiež prenajať bicykel, moped alebo auto.

Zakynthos je jedným z najkrajších a najzelenších gréckych ostrovov, na čo má veľký vplyv jeho podnebie a klimatické podmienky. Letá sú veľmi teplé a dlhé, s teplotami okolo 25 stupňov od mája do októbra, pričom priemerné teploty v hlavnej sezóne sú viac ako 30 stupňov. Na Zakynthose sú dažde aj v hlavnej sezóne a pravidelne čistia vzduch, odplavujú prach a hlavne osviežujú celú prírodu. Letné zrážky nie sú veľmi vysoké, skôr ide o zaujímavé spestrenie dovolenky. Koncom septembra začne viac pršať.

Časový posun + 1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Grécku na Zakynthose
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje