Svadba v Portugalsku na Madeire

Máte silný vzťah k prírode? Čarovné vavrínové lesy a majestátne hory na vás urobia dojem! Povedzte “áno” v Madeirskej záhrade, čarovnom svete stromov a sviežich kvetov! Ponúkame dokonalé prostredie pre vašu svadbu medzi 2000 exotickými rastlinami z celého sveta.

Na Madeire sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Odporúčame svadbu v hoteli Quinta Splendida Wellnes & Botanical Garden, ktorý sa nachádza v meste Canico, 7 km východne od Funchalu a 8 km západne od letiska. Hlavný dom “Quinta Estrela” bol postavený na začiatku 19. storočia. storočia a leží v krásnej záhrade. Centrum mesta je vzdialené približne 100 m, pláž približne 2 km.

Hotel sa nachádza v krásnej záhrade  a pozostáva z niekoľkých nízkych budov obklopených botanickou záhradou s rozlohou 30 000 m² a približne 1 000 druhmi rastlín. Hotel s nádhernou atmosférou vám ponúkne prechádzky v záhradách, kontrast farebných kvetov s výhľadom na nekonečný oceán a návšteva krásneho SPA centra bude pre vás tým pravým relaxom. Zo záhrady je panoramatický výhľad na more. 

Na Madeire je možné mať právne platný obrad, symbolický obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Portugalsku.

Povedzte svoje "áno" na Madeire!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Ostrov Madeira si vďaka svojej kráse a jedinečnosti vyslúžil niekoľko názvov, ako napríklad Ostrov večnej jari, Ostrov kvetov alebo Zelená perla Atlantiku. Turisti prichádzajú na Madeiru nielen kvôli plážam a krištáľovému moru, ale aj kvôli rozmanitej ponuke výletov. Hornaté vnútrozemie ponúka množstvo turistických trás, ktoré si môžete vybrať podľa náročnosti. Ak máte radi aktívnu dovolenku, vyberte sa na Madeiru a vrátite sa s nezabudnuteľnými zážitkami.

Madeirajedinečnú flóru: 700 druhov rastlín, paprade, rôzne druhy borievky a vavrínu. Nikde inde neuvidíte orchidey, ľalie, magnólie, azalky kvitnúť v takom hojnom počte…… Najvýraznejšou rastlinou je však dracéna alebo dracéna. Niektoré druhy sú staré až 2000 rokov. Príroda vás na Madeire obklopuje na každom kroku. Turistov zaujmú aj suveníry – najmä výrobky z prútia a ručné práce.

Madeira je spolu s Porto Santo jedným z hlavných ostrovov súostrovia Madeira. Od pobrežia Afriky je vzdialené 545 km a od Portugalska 978 km. Rozloha Madeiry je 741 km. Z 260 000 stálych obyvateľov žije 120 000 v hlavnom meste ostrova FUNCHAL. Priaznivé klimatické podmienky sú ideálne na celoročný pobyt. Ortuť teplomera dosahuje v zime 20 °C, v lete je priemerná teplota vzduchu okolo 24 °C. Teplota vody sa pohybuje od 17 °C v zime do 23 °C v lete. Okrem toho pobrežné vody neustále zohrieva Golfský prúd.

Na Madeiru sa dá cestovať letecky, čas letu z Prahy: približne 6 hodín a 20 minút pravidelnými letmi.

Madeira sa teší celoročnému “večne jarnému” počasiu a vďaka špeciálnej mikroklíme a Golfskému prúdu sa môžete kúpať vo vodách Atlantiku takmer po celý rok. Teplota oceánu sa pohybuje od 17 °C v zimných mesiacoch do 24 °C v letných mesiacoch, resp. najteplejšia voda je v októbri, keď more zohrieva nielen golfový prúd, ale aj letné slnko.

Keďže Madeira je sopečného pôvodu a okolité vody sú hlboké niekoľko kilometrov, je tu málo prírodných pláží. Vzhľadom na svoje prírodné bohatstvo nie je Madeira klasickou plážovou a lodnou destináciou, avšak pre tých, ktorí sa chcú okúpať v mori, je na Madeire veľa miest, kde sa dá kúpať v Atlantiku. Vstupy do mora pri hoteloch umožňujú umelo vybudované móla so schodmi a v neposlednom rade aj novovybudované umelé piesočnaté pláže chránené vybudovanými vlnolamami.

Očkovanie – nie je potrebné žiadne očkovanie.

Ak chcete zmeniť čas na Madeire, musíte posunúť ručičky hodiniek o 1 hodinu dozadu. Pre zimný a letný čas platí to isté, čo u nás.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Portugalsku na Madeire
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje