Svadba v Taliansku na Capri

Prečo si vybrať Capri pre svoju svadbu snov? Je to nádherný taliansky ostrov v Neapolskom zálive s krištáľovo čistým morom, bielymi skalami a krásnou prírodou. Vaša svadba bude dokonalým spojením vášho osobného štýlu a krásy tohto ostrova.

Povedzte “áno” na terasách, v záhradách, v hájoch, pri majáku s jedinečným výhľadom na more, keď sa vám zatají dych a okamžite pochopíte, prečo je toto miesto už po stáročia také obľúbené medzi umelcami.

Na Capri sa o vás postará náš slovenský svadobný koordinátor.

V Taliansku je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte svoje "áno" v Taliansku na ostrove Capri!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Capri je najkrajší a najluxusnejší ostrov v Taliansku s azúrovým morom. Nachádza sa v Tyrhénskom mori, v južnej časti Neapolského zálivu.

Malý ostrov s rozlohou niečo vyše 10 km2 ponúka svojim návštevníkom nádhernú prírodu, krištáľovo čisté more, biele skaly a nezabudnuteľné scenérie. Ostrovu dominuje mohutný vrch Monte Solaro, ktorý sa týči do výšky 589 metrov. Na vrchol vedie lanovka z horského mestečka Anacapri. Za pozornosť stoja aj zvyšky starých budov, ako napr. Villa Jovis, ktorú dal postaviť cisár Tiberius. Od 14. storočia prichádza Certosa di San Giacomo. V tomto bývalom kartuziánskom kláštore môžete navštíviť niektoré jeho časti a obdivovať kláštor, ako aj krásne maľby a rímske sochy vytiahnuté z vody.

Z prírodných zaujímavostí nemožno vynechať 30 metrov vysokú a 54 metrov hlbokú Modrú jaskyňu (Grotta Azzura), ktorej sfarbenie je spôsobené prechodom slnečných lúčov cez modrú vodu. Jediný spôsob, ako sa dostať dovnútra, je voda cez jeden meter vysoký otvor.

Hlavným a najväčším mestom ostrova je Capri, ktorého centrom je malebné námestie Piazza Umberto I s kostolom Santo Stefano. Za návštevu však stojí aj Anacapri, druhé najväčšie mesto ostrova, a dedinka okolo kamienkovej pláže Marina Piccola.

 

Najlepší čas na plánovanie dovolenky na Ischii je už v apríli. Najteplejšie mesiace sú od júna do konca augusta. Optimálny čas na návštevu ostrova je začiatok septembra. Od septembra do konca októbra si môžete vychutnať príjemný vzduch s teplotou 25 °C a vodu s teplotou okolo 22 °C, pričom sa vyhnete davom dovolenkárov.

Na ostrov sa dostanete trajektom zo Sorrenta v Neapole. V letných mesiacoch aj z Positana, Amalfi, Salerna alebo Ischie.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku na Capri
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje