Svadba v Taliansku na ostrove Ischia

Slnečná Ischia je idylický ostrov v Tyrhénskom mori, ktorý ponúka hrejivú dávku talianskej kultúry, pohostinnosti a krásy. Tunajšie nedotknuté pláže sú už dlho obľúbené u Talianov, ale dlho zostávali skryté pred zahraničnými turistami. Nemusíte tu hľadať hlboké stopy, aby ste našli skutočné Taliansko.

Sme veľmi radi, že môžeme tento krásny ostrov zaradiť do našej ponuky. Pripravíme pre vás oficiálny svadobný obrad presne podľa vašich želaní.

Na Ischii sa o vás postará náš slovenský svadobný koordinátor.

Na ostrove Ischia je možné uskutočniť právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte svoje "áno" na ostrove Ischia v Taliansku!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Ischia je najväčší a najznámejší ostrov v Neapolskom zálive, obklopený Tyrhénskym morom, a je jednou z najobľúbenejších dovolenkových destinácií v Taliansku. Pre svoju krásnu vegetáciu sa nazýva “zelený ostrov”.

Ischia je sopečného pôvodu. Najvyšším vrcholom je Epomeo, sopka, ktorá je už niekoľko desaťročí nečinná, ale s pozostatkami termálnej aktivity. Vulkanická činnosť je tiež zodpovedná za veľkú koncentráciu liečivých termálnych prameňov, vďaka ktorým je Ischia celoročnou destináciou.

Najlepší čas na plánovanie dovolenky na Ischii je už v apríli. Najteplejšie mesiace sú od júna do konca augusta. Optimálny čas na návštevu ostrova je začiatok septembra. Od septembra do konca októbra si môžete vychutnať príjemný vzduch s teplotou 25 °C a vodu s teplotou okolo 22 °C, pričom sa vyhnete davom dovolenkárov.

Na ostrove Ischia nie je letisko, takže sa vždy musíte prepraviť trajektom po mori. Všetky odchádzajú z oblasti Neapola, buď z hlavných prístavov v centre mesta, alebo z Pozzuoli na okraji mesta.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku na ostrove Ischia
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje