Svadba v Taliansku na zámku v Piemonte

Snívate o netradičnej, ale intímnej svadbe, na ktorej zažijete na mieru šitý dovolenkový program, poviete si svoje áno a pobyt ukončíte svadobnou cestou v priebehu jedného týždňa?

Ukážeme vám skutočný život v taliančine. Taliansko svoju cestu za všetkým, čo je plné života. Cestovanie si užijete všetkými zmyslami.

Váš svadobný obrad môžeme zorganizovať v záhrade historického talianskeho zámku alebo priamo na zámku. Naplánujeme vám svadobnú cestu na mieru so všetkým, čo si želáte spoznať a zažiť. Budete spoznávať taliansky vidiek, hlavné mestá, relaxovať na pláži a domov sa vrátite ako novomanželia. Opálení, oddýchnutí a zamilovaní do seba a do života.

V Piemonte sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

V Taliansku je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte si svoje "áno" v Taliansku na zámku v Piemonte!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Piemonte je strategickým miestom na návštevu regiónu Ligúria a jeho malebných prímorských mestečiek, Patrie typického pesta “alla Genovese” a zároveň slávneho vinárskeho regiónu Piemonte a jeho vín, hľuzoviek a kamenných dedín s veľkou koncentráciou hradov, vinárstiev vyrábajúcich biele a červené vína, hľuzoviek a vynikajúcej gastronómie.

Taliansky región Piemont (Piemonte) je obklopený horami – majestátnymi alpskými štítmi. Práve táto poloha dala názov celej oblasti: slovo “Piemont” sa zrejme vyvinulo z opisu “ai piedi di monte”, čo znamená “na úpätí hôr” alebo doslova “pri nohách hôr”.

Hlavným mestom je Turín (Torino).

Región Piemont sa môže pochváliť piatimi pamiatkami svetového dedičstva UNESCO.

Destinácia sa nachádza 120 km od milánskeho letiska, 40 km od prírodných pláží ligúrskeho pobrežia a historického Janova.

V Taliansku budete spokojní bez ohľadu na ročné obdobie.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku na zámku v Piemonte
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje