Svadba v Taliansku v Ravello

Neexistuje lepšie miesto pre nezabudnuteľnú svadbu ako Ravello v Taliansku. Úchvatný výhľad na pobrežie Amalfi s nádhernou scenériou Ravella a Scaly a neuveriteľnou romantickou atmosférou minulosti. Hovorí sa, že Ravello je na polceste medzi nebom a morom a určite patrí medzi najkrajšie miesta na svete.

Svadba na pobreží Amalfi bude nielen jedinečná a čarovná, ale aj udalosť, na ktorú nikdy nezabudnete a navždy zostane v srdciach rodiny a priateľov, ktorí s vami mohli zdieľať emócie!

Ravello je jedným z najvyhľadávanejších miest na svadby na pobreží Amalfi. Párom, ktoré uvažujú o veľkej svadbe, odporúčame začať s celou organizáciou rok vopred.

Nádherným miestom je záhrada Principessa di Piemonte, z ktorej je najlepší výhľad na pobrežie.

V Ravelle sa o vás postará náš slovenský svadobný koordinátor.

V Taliansku  je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte svoje "áno" v Ravelle!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Ravello na pobreží Amalfi v regióne Kampánia je považované za jedno z najkrajších miest na svete.

Ravello, mesto s 2 500 obyvateľmi, sa týči priamo nad hladinou mora na kopci, ktorý vytvára nádherné výhľady a zaujímavé scenérie. Stredoveké mesto v nadmorskej výške približne 365 metrov tvoria úzke uličky so strmými schodmi, krásne námestia a katedrála postavená v roku 1087.

Vďaka svojej kráse sa Ravello stalo obľúbeným miestom odpočinku a zdrojom inšpirácie pre najväčších svetových umelcov v rôznych oblastiach.

Do Neapola sa najlepšie dostanete lietadlom. Amalfi je od Neapola vzdialené len asi hodinu a pol jazdy autom alebo autobusom. Do Amalfi premávajú výborné lodné spoje z Neapola, Capri, Sorrenta, Salerna a Positana, niekoľkokrát denne tam a späť.

Ak dávate prednosť väčšiemu pokoju, vyberte sa na pobrežie Amalfi mimo hlavnej sezóny (júl-august), v júni alebo začiatkom septembra, keď je počasie nemenej slnečné a teplota mora, najmä v septembri, nesklame.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku v Ravello
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje