Svadba v Taliansku v Toskánsku

Zamilovaný pár, čarovné prostredie na toskánskom vidieku, vaši blízki, krásny zvuk flauty, chutné jedlo a slnečný deň. Čo viac si môžete priať, aby bol váš deň D dokonalý?

Snívate o svadbe vo Florencii alebo v krásnych historických mestách? Rozhodujete sa medzi svadbou na toskánskom vidieku v rustikálnom statku, v luxusnej vile alebo na pláži s bielym pieskom na jachte? Pomôžeme vám nájsť to najúžasnejšie miesto, kde si môžete naplno užiť svoj jedinečný deň.

Môžeme spomenúť miesta ako Florencia, Lucca, Pisa, Siena, San Gimignano, Montepulciano, Certaldo, Montecatini Terme, rodisko Leonarda di Vinciho, Viareggio….

V Toskánsku sa o vás postará náš český alebo slovenský svadobný koordinátor.

V Taliansku je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte svoje "áno" v Toskánsku!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Toskánsko je krásny región, ktorý láka turistov, ktorí radi spoznávajú zaujímavé historické pamiatky, malebnú prírodu a tiež si užívajú dovolenku pri mori a vynikajúcom víne.

Nenechajte si ujsť Florenciu, opevnené mesto Lucca, šikmú vežu v Pise, krásnu Sienu, mesto San Gimignano, Montecatini Terme, relaxujte pri mori vo Viareggiu a ochutnajte vynikajúce toskánske víno.

Do Toskánska sa najlepšie a najlacnejšie dostanete letecky do Florencie alebo Pisy.

Cesta autom do Toskánska trvá jedenásť až dvanásť hodín. Od Prahy je vzdialené približne 1100 kilometrov.

V Taliansku budete spokojní bez ohľadu na ročné obdobie.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku v Toskánsku
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje