Svadba v Thajsku

Svadobné obrady v Thajsku sa môžu konať na mnohých miestach pri západe slnka, pri východe slnka, na plážach v záhradách, v budhistickom chráme alebo pri vodopáde. Obrad sa môže uskutočniť mnohými spôsobmi. Môžete si vybrať, či sa budete riadiť európskymi tradíciami alebo duchom thajských tradícií.

Thajská svadba je živým kaleidoskopom hudby a tanca, ktorý odráža krásu a pôvab thajskej kultúry. Svadobný pár je oblečený v tradičných farebných krojoch. Pri obrade hrá thajská hudba a po obrade mnísi spievajú modlitby za šťastie, prosperitu a zdravie snúbencov. Budhistické požehnanie sa začína obetovaním kvetov, jedla a tradičnej misky s ryžou mníchom, po ktorom nasleduje spievanie modlitieb s mníchmi. Potom si sadnete oproti mníchom a oni vás jemne pokropia vodou. Požehnanie a modlitby za vás a vašich blízkych. Samotný obrad trvá asi 30 minút, s dopravou na miesto obradu a fotografovaním to trvá asi 2 hodiny.

V Thajsku je možné mať právne platný obrad, symbolický obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v exotickom prostredí.

Povedzte svoje "áno" v Thajsku!

mám zájem

Svatební reference

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

Nezávazná poptávka svatby

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Thajsku
Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje