Lenka & David

Dominikánská republika

Lenka a David sa zosobášili na pláži Saona v Dominikánskej republike

Novomanželia nám napísali:

Chceli by sme sa poďakovať celému tímu za zorganizovanie našej vysnívanej svadby v Dominikánskej republike. Pána Rudolfa sme poznali z predchádzajúcej dovolenky, takže bol jasnou voľbou. Všetko od koordinátorky v Českej republike Martiny, ktorá vybavila všetku dokumentáciu, až po Martu, ktorá sa celý svadobný deň starala o našu šesťročnú dcéru, keď nevedela, čo so sebou.

Obrad sa konal na ostrove Saona, deň bol ako z rozprávky. Ráno nás v hoteli vyzdvihol taxík s kyticou a fotografom, ktorý nás verne sprevádzal počas celého dňa. Cestou na ostrov si pán Rudolf dokonca objednal veľrybie predstavenie (nie, to je vtip, samozrejme, náhodou sa zatúlali naším smerom, bolo to veľmi romantické.

Po príchode na opustenú pláž sme mali obrad a fotografovanie, potom sme sa presunuli na inú pláž na obed, prehliadku dediny, všetko bolo tak uvoľnené, ako sme všetci chceli, žiadny zhon a stres. Potom pôjdeme na ďalšiu pláž, odfotíme sa, oddýchneme si na pláži, navštívime lagúnu v mori a vrátime sa do prístavu.

Ďakujeme za krásne svadobné dary a nezabudnuteľný zážitok pre celú našu rodinu. Bol to môj sen od detstva a som šťastný, že sa nám ho vďaka vám všetkým podarilo splniť.

Ďakujeme vám za nezabudnuteľný zážitok.

Lenka & David a malý Gábi

Svadobné odkazy