Petra & Tomáš

Dominikánská republika

Petra a Tomáš sa zosobášili v Dominikánskej republike na krásnej karibskej pláži

Novomanželia nám napísali:

Radi by sme sa podelili o skvelé skúsenosti a organizáciu našej svadby v DR. Mala som svadobné prekvapenie od priateľa, ktorý ma požiadal o ruku 14 dní pred odchodom na dovolenku. Vďaka tomu som naozaj nemala žiadne starosti s papierovaním atď… Kúpila som si šaty a užívala si ich ;). Môj priateľ mal však túto prácu uľahčenú aj vďaka skvelej pani Martine, ktorá vybavuje všetko od prekladov dokumentov do španielčiny až po potrebné pečiatky v Českej republike. V Dominikánskej republike bolo všetko na 1*, Martička nás vyzdvihla na letisku, odviezla do hotela a cestou sme prebrali detaily svadby.

Deň D bol naozaj ako romantický film a bol čarovný. Obrad na opustenej pláži na ostrove Saona, kde sme mali aj fotenie s fotografom, ktorý bol s nami počas celého svadobného dňa. Obrad sa niesol na relaxačných vlnách karibskej hudby. Po obrade, prípitku a fotografiách sme sa na vyzdobenej lodi presunuli na skvelý svadobný obed priamo na pláži v malej dedinke. Po obede sme si išli oddýchnuť na krásnu pláž, kde sme urobili ešte niekoľko fotografií a relaxovali, plávali a opaľovali sa. Poslednou zastávkou nášho svadobného dňa bolo miestne atrakčné kúpanie a šnorchlovanie s morskými hviezdicami.

Počas celého dňa sa o nás pani Marta starala ako o vlastných a splnila nám všetky želania, ktoré pred nami spolu so svojou posádkou a manželom Rudolfom videla.

Chcel by som im ešte raz poďakovať za neuveriteľný zážitok na celý život. A keby som mohla, rada by som si tú svadbu zopakovala ;).

Na druhý deň sme mali pätnásťminútovú formalitu na miestnom úrade, aby sa svadba mohla stať oficiálnou v Českej republike.

Bolo to skvelé a veľmi vám ďakujem.

Svadobné odkazy