Barborka & Honza

Itálie, Palmová riviéra

Barborka a Honza sa vzali v Taliansku na Palmovej riviére.

Novomanželia nám napísali:

Chceli sme vám ešte raz neskutočne poďakovať za sprostredkovanie nášho veľkého dňa. Keby sme mohli, zopakovali by sme si to každý rok na tomto čarovnom mieste, bol to naozaj božský zážitok. Od začiatku, keď ste sa o nás starali, až po posledný deň, keď sa o nás postarala koordinátorka Gabrielka. Musím naozaj zdôrazniť, že obe ženy ste na správnom mieste a je jasné, že svoju prácu milujete a robíte ju na 110 %.

Gabči patrí naozaj veľká vďaka, vďaka ktorej sme si mohli užiť krásnu, intímnu svadbu, plnú krásnych a dojímavých momentov, presne tak, ako sme chceli. Vďaka nej všetko prebehlo bez problémov. Vďaka jej priateľskej, srdečnej a úplne profesionálnej starostlivosti sme prežili deň, na ktorý budeme spomínať do konca života. Láskavosť a pohostinnosť Gábinky a jej rodiny je jednoducho “služba”, za ktorú sa nedá zaplatiť.

Svadbu cez vašu agentúru by som odporučila každému, kto si chce naplno užiť svoj deň len pre seba, bez starostí a v krásnom prostredí. Campofilone je veľmi krásna a malebná destinácia s úžasnými ľuďmi. Miestni obyvatelia, úradníci a všetci, s ktorými sme prišli do kontaktu, boli usmievaví ľudia, ktorí vyžarovali úžasnú pozitívnu energiu. Sme veľmi radi, že sme mohli byť obklopení touto energiou a týmito ľuďmi počas takej dôležitej životnej udalosti.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME všetkým, ktorí prispeli k splneniu nášho sna.

Prajem vám a celej vašej agentúre milióny spokojných klientov.

Svadobné odkazy