Simona & Petr

Itálie, Palmová riviéra

Simona a Peter sa zosobášili v Taliansku na Palmovej riviére.

Povedala “áno”

Peter mal veľké želanie. Chcel požiadať svoju priateľku o ruku a zároveň mať svadbu. Spoločne sme si vybrali taliansku riviéru Palma. Všetko muselo zostať v tajnosti, aby to bolo pre Simonu prekvapenie. S Petrom sme všetko plánovali celé mesiace. Peťo to zvládol perfektne, všetko zvládol relatívne pokojne a bez stresu. Ako sa blížil deň D, už som cítila, že sa obáva, aby všetko zostalo v tajnosti. Vlastne až tesne pred odchodom som zistil, že Simona ani nevedela, že niekam ide. Až keď po nich pred dom prišla limuzína, začala niečo tušiť. Už v lietadle do Talianska si uvedomila, že Peter ju pravdepodobne požiada o ruku. Predstavte si, ako sa musela cítiť Simona po žiadosti o ruku, keď jej priniesli svadobné šaty a Peter jej povedal, že sa budú brať o 4 dni. Keď to píšem, som skutočne dojatý až k slzám.

Pripájam slová samotnej Simony:

S manželom by sme sa vám chceli veľmi pekne poďakovať za nadštandardné a perfektné služby pri realizácii našej svadby v talianskom Campofilone, kde sme sa 13.5.2023 zosobášili.

Pre mňa to mal byť darček od manžela v podobe relaxačnej dovolenky. Netušila som, že budeme cestovať do zahraničia, kde ma čakali absolútne dokonalé zásnuby ( konali sa v miestnej talianskej reštaurácii v historickej časti Talianska, pri príchode hrala naša obľúbená pieseň, čakal nás krásne vyzdobený stôl a milý personál).

Po mojom ÁNO sa ma môj snúbenec opýtal, či by som sa za neho vydala už za 4 dni v Taliansku, že je všetko pripravené. Netušila som, že je to možné. Vedela som, že mám toho najlepšieho muža na svete, ale že nám dokáže vybrať snubné prstene, vybrať šaty a všetko s pomocou Martiny a Gabriely a zorganizovať celú svadbu bez toho, aby som čokoľvek vedela, klobúk dole. Bolo to asi 5 mesiacov príprav, určite náročných pre agentúru aj pre môjho manžela. Bez agentúrnej svadby v zahraničí by to nikdy v živote nemohlo byť také dokonalé, a že bolo. Od začiatku som sa cítila ako princezná, Gabriela bola úžasná a taká psychická podpora :). Splnila všetko, čo sme potrebovali, bola vždy k dispozícii a iniciatívne vymýšľala program, vyriešila najmenšie zádrhele a nehovoriac o krásnej výzdobe na svadbe, kde si manžel želal ľalie, ktoré milujem, ale ktoré neboli v ponuke……..v konečnom dôsledku sa jej podarilo vykúzliť neuveriteľnú krásu a ľalie boli v mojej svadobnej kytici aj v tej ďalšej výzdobě❤️

Ďakujeme vám za realizáciu rozprávkovej svadby, ktorú sme si nesmierne užili a ktorá bola celá o nás a pre nás.

Peter a Simona

Svadobné odkazy