Lucia a Arij-Pieter

Mauricius

Svadobný obrad sa konal na ostrove Maurícius v hoteli Ambre.

Novomanželia nám napísali:

Obrad a organizácia – nie je vôbec čo dodať. Ankush, svadobný koordinátor, sa s nami stretol deň po našom príchode. Všetko nám vysvetlil, ukázal nám, kde môžeme mať obrad – na pláži alebo v záhrade a plán B, ak by pršalo, altánok v kúpeľoch, ktorý bol tiež krásny. Odpovedal na všetky naše otázky, každý deň dohnal niekoho iného, zariadil, čo sme chceli. Aj v súvislosti s papierovaním po obrade zavolal do agentúry, na úrad. Bol aj svedkom 🙂

Deň pred obradom sme museli ísť do hlavného mesta podpísať nejaké dokumenty, prišiel po nás vodič a čakal nás ďalší kontakt z agentúry, všetko bolo dobre zorganizované.

Samotný obrad bol tiež skvelý, len hudba bola trochu ďaleko od miesta obradu, takže ju nebolo veľmi počuť. Po svadbe sme si sľuby zopakovali, ale musím povedať, že boli veľmi krásne.

Po obrade sme sa išli fotiť, fotograf bol milý, chodil s nami po rezorte, pýtal sa nás, čo a ako chceme, a tiež nám odporúčal, ako a kde pózovať. Jediné, čo by som tu odporučil zlepšiť, sú fotografie na USB, pretože nie všetky počítače majú v súčasnosti CD prehrávač.

Tiež odporúčam, ak sú mladomanželia trochu odvážni, aby si prvý tanec zatancovali v bare, čo viem, nie je to veľmi bežné. Ankusg nám chcel dohodnúť aj kapelu, ktorá by nám pieseň zahrala, ale to nakoniec nevyšlo, stačilo to aj z počítača. Ale je to skvelý zážitok. Aj cudzí ľudia nám urobili fotografie a poslali nám ich e-mailom, a potom sme mali riadnu svadobnú hostinu.

Hotel – úžasný na prvý pohľad, pravdepodobne prvýkrát vyzeral v skutočnosti ako na fotografiách. Izba bola malá, ale stačilo to, išli sme sa tam len prezliecť a vyspať 🙂 Povedali nám, že máme požiadať svadobného koordinátora o upgrade, ale keď sme sa s ním na druhý deň stretli, už sme mali vybalené a neriešili sme to. Jediným problémom bolo, že sme mali izbu na prízemí, steny boli dosť tenké, takže každé ráno sme počuli upratovačky chodiť sem a tam. Nesťažovali sme sa, pretože nepredpokladám, že by sa s tým dalo niečo robiť, takže neviem, či by izbu zmenili alebo nie.

Bar – otvorený bar je zradný 🙂 ale bolo tam asi všetko, na čo si spomeniete. Alkohol podávali len miestni obyvatelia, ale to samozrejme vôbec nevadilo. Ak by niekto chcel napríklad. špecifická značka, mali aj výber za poplatok.Jedlo – bolo ok, ale nie super, ale sme dosť nároční, takže možno je to tým 🙂

Odporúčame tiež výlet loďou s Chrisom, ktorý chodí po pláži a ponúka. Nie je to práve fešák, ale nebol s nami na lodi, takže je to v poriadku. Na lodi sa od pol desiatej ráno podáva aj maurícijská káva alebo rum 🙂

Samozrejme, že komunikácia s vami pred dovolenkou bola tiež vynikajúca, odpovedali ste aj počas víkendov, pomáhali ste s papierovaním atď.

To je asi tak všetko, čo ma napadá, určite to odporúčam, ak má niekto podobný nápad ako my.

Svadobné odkazy