Petra a Jaromír

Srí Lanka

Svadobný obrad sa konal v hoteli Coco Royal na Srí Lanke. Klienti odleteli do Dubaja, kde strávili 2 noci v hoteli Rove Dowtown Dubai, a potom odleteli na Srí Lanku. Po týždni oddychu na pláži sa vybrali na týždňový prieskum Srí Lanky. Počas poznávacieho zájazdu si prezreli horské mesto Nuwara Eliya, kráľovské mesto Kandy, továreň na čaj, vodopády Ramboda, botanickú záhradu Peradeniya, vystúpenie kandyjských tanečníkov, chrám Budhovho zubu, hinduistický krhám v Matale, jaskynné chrámy v Dambulle, sklenenú pevnosť Sigiriya, safari na džípoch v NP Minneriya a kráľovský stredoveký komplex v Polonnaruwe. Gratulujeme

Novomanželia nám napísali:

Ahoj Martina, pred mesiacom sme sa vrátili z našej tematickej dovolenky a hoci sme sa vrátili do práce a fungujeme po starom, spomienky na Srí Lanku a naše medové týždne sú stále živé. Práve včera sme veľa spomínali na našu cestu a svadbu pri príležitosti malej rodinnej “doslavy”, ktorú sme zorganizovali pre našich blízkych. Jednou vetou – bol to krátky, ale veľmi zaujímavý a intenzívny pobyt v exotickej krajine, ktorý si vďaka našej svadbe určite budeme pamätať celý život !!

Ďakujeme vám za sprostredkovanie a všetky potrebné informácie, ktoré sme od vás dostali. Sľúbili sme, že zverejníme niekoľko fotografií, a tak sme pre vás vybrali niekoľko z nich. Posielame aj jednu fotku so Zuzkou, ktorá sa nám snažila pomôcť, ako len mohla. Zrejme pre ňu nebolo jednoduché vyhovieť nám vo všetkom, keďže sme asi náročnejší klienti :), ale v každom prípade oceňujeme jej snahu a prístup.

Prajem vám pekný deň, nech sa vám darí vo vašej zaujímavej práci a nech máte čo najviac spokojných klientov!!

Petra a Jaromír

Svadobné odkazy