Svadba na Seychelách

Premýšľate o svadbe na vyhriatej pláži ukrytej v nedotknutej prírode? Seychely sú rajom uprostred Indického oceánu. Seychely sú miestom, kde je romantika vo vzduchu. Je to jedna z najvyhľadávanejších destinácií pre svadby a medové týždne na svete, a to po celý rok. Svadobný obrad vám môžeme zorganizovať na krásnych ostrovoch La Digue, Praslin alebo Mahé.

Súostrovie tvorí viac ako sto ostrovov, z ktorých každý si zachováva svoj osobitý pôvab. Niektoré sú živšie, iné majú tajomné romantické zátoky, kde môžete stráviť hodiny na mohutných hladkých balvanoch a kúpať sa v priezračnej tyrkysovej vode. Mnohí ho poznajú ako legendárne miesto pôvodnej rajskej záhrady, a preto nie je divu, že sa zaľúbenci inšpirujú k tomu, aby si dali manželský sľub na romantickom pozadí našich krásnych ostrovov.

Neváhajte nás kontaktovať a my sa postaráme, aby ste na svoj najdôležitejší deň nikdy nezabudli.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v exotickom prostredí.

Povedzte svoje "áno" na Seychelách!

mám zájem

Svatební reference

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

Nezávazná poptávka svatby

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na Seychelách
Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje