Svadba na Srí Lanke

Srí Lanka je jednou z najlepších zahraničných svadobných destinácií. Príďte a zažite tradičnú srílanskú svadbu počas jednoduchého obradu na pláži. Na výber máte z mnohých miest: horská oblasť medzi čajovými plantážami, pláže, džungle a mnoho ďalších… Vaša svadba je jedným z najdôležitejších dní vo vašom živote, tak prečo z nej neurobiť nezabudnuteľný zážitok pre vás aj vašich hostí priamo na ostrove s názvom Srí Lanka?

Predstavte si, že si poviete svoje “áno” na plošine z prírodných materiálov a ozdobenej krásnymi kvetmi, zavesenej nad riekou Belihuloya, s vodopádom Baker Fall v pozadí. Alebo večernú svadbu priamo pri vodnej nádrži so slávnou skalou Sigiriya v pozadí. Sviečky a olejové lampy krásne osvetľujú celé prostredie a hostina sa môže podávať v tieni neďalekého lesa. Tradičné srílanské zvyky vrátane miestnych tancov, bubnov, krojov a kuchyne, ako aj krájanie “kiri bath” (mliečnej ryže namiesto svadobnej torty) urobia z tejto udalosti skutočný srílanský zážitok! Po obrade môžete ísť na svadobnú cestu podľa vlastného výberu.

 právne platný obrad, symbolický obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne možno vykonať na Srí Lanke .

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne na Srí Lanke.

Povedzte svoje "áno" na Srí Lanke!

mám zájem

Svatební reference

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

Nezávazná poptávka svatby

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na Srí Lanke
Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje