Svadba v Grécku na Santorini

Svadobné obrady na gréckom ostrove Santorini sa konajú na terasách na útesoch s úchvatným výhľadom na more a kalderu. Sú krásne so západom slnka.

Na Santorini sa o vás postará náš český svadobný koordinátor.

Na gréckom ostrove Santorini je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Grécku.

Povedzte svoje "áno" Santorini!

Mám záujem

Svadobné odkazy

Nehanbite sa porozhliadnuť sa po týchto nádherných fotografiách a vychutnať si snímky, o ktoré sa s nami podelili novomanželia. Ďakujeme mladomanželským párom a svadobným fotografom, že nám umožnili použiť ich snímky.

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Svadba na Santorini je obľúbená pre úchvatné prírodné krásy a ikonické bielo omietnuté budovy s modrými kupolovitými strechami. Ostrov je známy svojimi úchvatnými západmi slnka, ktoré sú obľúbenou kulisou pre svadobné obrady. Okrem toho má Santorini bohatú históriu a kultúru, čo z neho robí jedinečné a nezabudnuteľné miesto na svadbu. Na ostrove si môžete vybrať aj z mnohých svadobných miest vrátane kostolov, kaplniek, kaplniek, záhrad a plážových miest, kde sa môžu konať malé aj veľké svadby.

Na Santorini sa dostanete letecky, čas letu z Prahy: 2 hodiny 40 minút. Letecká vzdialenosť medzi Prahou a Santorini je 2150 km. Ostrov má dobre organizovanú autobusovú dopravu, ktorá spája všetky letoviská s hlavným mestom.

Leto na Santorini je dlhé, suché a veľmi teplé. Dážď je na Santorini zriedkavý a počas letnej sezóny prakticky neexistuje. Podľa štatistík dažde ustávajú v apríli a objavujú sa až v októbri. Od mája do septembra je od rána do večera slnečno a teploty sa spočiatku pohybujú okolo 25 stupňov, neskôr v lete okolo 30 stupňov. Približne do polovice júna je úplný pokoj, slnko hreje a vzduch sa pohybuje len ako jemný vánok. Približne v polovici júna však Meltemi začne pracovať. Na jednej strane je veterné, na druhej strane Meltemi v lete ochladzuje horúci vzduch a udržiava teploty na prijateľnej úrovni.

Zima na Santorini je vo všeobecnosti veľmi teplá. Denné teploty sa pohybujú okolo 10, ale cez noc môžu klesnúť až na 0. Na rozdiel od ostatných gréckych ostrovov na Santorini neprší často ani v zime. Obdobie dažďov sa tu označuje ako december a január, ale napriek občasnému dažďu zostáva obloha väčšinou krásne modrá.

Santorini nie je veľmi zelené – je to sopečný ostrov s neúrodnou pôdou, takže tu takmer nič nerastie. Skalnatý a kamenistý povrch je pokrytý pichľavými kríkmi a v obývaných častiach sa občas vyskytuje strom. Kopce sú holé, bez viditeľnej vegetácie. Ale aj to je svojím spôsobom krásne – na jar kopce hýria farbami, pretože pichľavé kríky sú v plnom kvete, vo vzduchu je omamná vôňa a občas je tráva ešte zelená. Cez leto trochu zošedne, tráva zmizne, zmiznú aj kvety a listy z kríkov, ale ostrov má stále svoje čaro. A to, čo nemá v prírode, si vynahradí úžasnou panorámou, keď sem dorazíte loďou – vysoké útesy posiate tisíckami malých bielych domčekov sú svetoznáme a Santorini je jedným z najznámejších a najzaujímavejších letovísk na svete.

Časový posun + 1 hodina.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Grécku na Santorini
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje