Svadba v Taliansku na Palmovej riviére

Palmová riviéra, jedna z najvýznamnejších a najvyhľadávanejších prímorských destinácií v Taliansku, s nádhernými plážami, fantastickou kuchyňou a rozmanitou prírodou, je ideálnym miestom pre vašu romantickú svadbu!

Svadba na pláži pri západe slnka je skutočným snom mnohých párov. Ak vás zaujíma, či je to v Taliansku možné, máme pre vás skvelú správu. Odpoveď je ÁNO! Na Palmovej riviére.

Svadobné obrady sú možné priamo na pláži, v historickom centre s výhľadom na celé mesto a more, v agriturisme v dedinke s krásnym výhľadom na more… na Palmovej riviére nie je nič nemožné!

Je len na vás, ako tento veľký deň urobíte jedinečným, napríklad obohatením obradu o vlastné vyznanie, tradície alebo krásnu výzdobu. Vyberiete si druhy kvetov, kvetinovú výzdobu, svadobnú kyticu, menu, tortu, hudbu, fotografa a mnoho ďalšieho.

Na Palmovej riviére sa o vás postará náš slovenský svadobný koordinátor.

V Taliansku je možné mať právne platný svadobný obrad, symbolický svadobný obrad, cirkevný obrad, výročie svadby, zásnuby alebo medové týždne.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Taliansku.

Povedzte "áno" Palmovej riviére!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

Palmová riviéra – svoj názov získala vďaka prítomnosti tisícov paliem, ktorými sa pýši celému svetu. Palmový žliabok sa vyznačuje zlatistým pieskom a nádherným tyrkysovým morom.

Či už ste milovníkmi histórie, prírody a turistiky, alebo len hľadáte pokoj a oddych na slnkom zaliatej pláži, túto perlu Jadranu si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Marche je starobylý región, ale zároveň aj krajina modernosti a inovácií. Spoznať tento región znamená prežiť fantastickú dovolenku. More s plážami, dedinky plné starobylých tradícií, hory len na skok od mora a pláží, zvyky a kultúra na tisíc spôsobov premenia váš pobyt na nezabudnuteľný zážitok.

Krištáľovo čistá voda Jadranu a zlatý pás piesočnatých pláží sú kľúčové slová regiónu Marche, ktorý vám ponúka všetko, čo očakávate od dovolenky, ktorá vás zbaví stresu a prebudí vo vás nadšenie.

Cesta autom z Českej republiky (1266 km) trvá približne 13 hodín autobusom.

Najlepšie počasie na Palmovej riviére je od apríla do novembra.

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Taliansku na Palmovej riviére
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje