Peta & Kamil

Itálie, Lago di Braies

Petra a Kamil mali krásnu svadbu v Taliansku pri Lago di Braeis.

Novomanželia nám napísali:

NAŠA SVADBA BOLA ÚŽASNÁ
Od prvej chvíle som si to nemyslel, mal som pochybnosti od samého začiatku nášho hľadania miesta. Nemusel som. Ako každá snúbenica som mala svoje predstavy a boli sme v úzkych, pretože sme si povedali, že pôjdeme na motorke a odtiaľ rovno na moto svadobnú cestu po Európe. Prvou voľbou po tomto rozhodnutí bolo Santorini, ale bohužiaľ, teraz môžem povedať, že bohužiaľ, keďže je tak ďaleko, nemali sme na to dosť času. Druhou voľbou bolo naše jazero Lago di Braies.

Preto sme začali hľadať agentúry, pretože sami by sme to naozaj nezvládli. Celý čas som mal v hlave svoje želania a túžby, ale nakoniec som trochu ustúpil a povedal som si, že sa nemáme stresovať a nechať to na Svatbavzahranici.cz, kde sa o nás postarala Martina. S Martinou sme si vybavili všetko, čo sme potrebovali, od našich zvedavých otázok až po potrebné dokumenty k sobášu a kontakt na koordinátora Gábiho, ktorý sa o nás postaral ešte pred príchodom na miesto. Gábi sa s hotelom dohodol, že nám vezme kufor so svadobnými vecami, ktoré sa nezmestili na motorku. Deň predtým sme sa s Gábi stretli pri jazere, kde sme sa dohodli na priebehu a najmä na čase svadby.

Lago di Braies predčilo naše očakávania, je to najkrajšie miesto, ktoré sme videli na vlastné oči. Príprava koordinátorov a fotografa a vodiča v jednej osobe spôsobila, že sa nám tento deň vryl do pamäti a raz za 5 rokov sa na nás môže tešiť jazero.

Ďakujeme za prípravu nášho dňa, všetko prebehlo podľa dohody a krásu môžete vidieť na Paolových fotografiách.
Ďakujeme vám všetkým!
Peta & Kamil

Svadobné odkazy