Lenka a Honza

Mauricius

Svadobný obrad sa konal na pláži na ostrove Maurícius. Klienti boli ubytovaní v hoteli Hilton.

Novomanželia nám napísali:

“Nemá zmysel hľadať krásne slová, ak nestačia. Nemá zmysel snažiť sa opísať ten krásny okamih, ak vaša schopnosť hovoriť v tej chvíli zlyháva… len ticho sedíte, pozeráte sa do diaľky a nechávate sa unášať všetkým tým nádherným, čo ste zažili. Svadba bola krásna a nemohli sme si priať nič lepšie. Bol to zážitok na celý život a jeden splnený sen za druhým. Bojím sa napísať viac, lebo inak by som sa musel otočiť na päte a okamžite sa vrátiť späť :-)”

Prajem vám veľa úspechov a šťastných ľudí okolo vás. To, čo ste pre nás urobili, je veľa. Veľmi si to vážime a ďakujeme vám za to všetko.

Prajem pekný deň. Honza

a Lenka napísal:

Dobrý deň, Martina, v prvom rade by som vám chcela veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili. S ničím ste nemali problém, trpezlivo ste odpovedali na každú našu otázku. A zorganizovať svadbu a všetko okolo cesty v takom krátkom čase bol zázrak, v ktorý som vôbec nedúfala. Ste úplný profesionál a som veľmi rada, že sme sa na vás obrátili :). Samotná svadba bola absolútne úžasná, bola ešte krajšia, ako sme si vysnívali, a slovami sa to dá len ťažko opísať. Všetko išlo perfektne. Ako úradovanie počas svadby na miestnych úradoch, tak aj plánovanie a dolaďovanie svadby s našou svadobnou koordinátorkou Máriou. Hotel aj všetci zamestnanci Emotions (s ktorými sme prišli do kontaktu) boli priateľskí, usmievaví a predovšetkým profesionálni. Pre nás to bolo splnenie niekoľkých životných snov, a to len vďaka vám :). Prajem vám pekný deň a teším sa na osobné stretnutie. Lenka

Svadobné odkazy