Svadba na rieke Saône

Náš najobľúbenejší svadobný balíček v Dominikánskej republike

Svadobný obrad “ako” na pláži na ceste do Saony, podpis na úrade sudcu je iný deň.

To zahŕňa aj VIP výlet na lodi Saona. Prichádza z Bayahibe. Doprava z hotela na loď a späť je zabezpečená. Hotel opustíte okolo 8.30 hod. Budete jazdiť so spoľahlivým vodičom. Svadobný koordinátor odchádza veľmi skoro, musíme vyzdobiť loď. Po návrate na breh po výlete ste približne o 16. hodine. Samozrejme, nie je problém cestu skrátiť.

Neveste odporúčame, aby si v tomto prípade obliekla šifónové šaty, ide predsa o výlet loďou. Rovnako ako plavky. Pri plavbe pozdĺž pobrežia nie je rozbúrené more. Obrad sa bude konať na ceste na ostrov na krásnej pláži, podpisy, prípitok, romantika. Kapitán vedie obrad v španielčine, svadobná koordinátorka tlmočí do češtiny. Fotograf je s vami počas celej cesty na lodi.

Ďalej sa plavíte na ostrov Saona, kde navštívite miestnu dedinu, žiadne davy turistov, strašne milí ľudia a je tu slávnostný stôl – obed. Cestou späť zo Saony je zastávka pri mori v lagúne pri červenej hviezdici, idete do vody. Inak na lodi vozíme jedlo, nápoje, ovocie, veľa všetkého. Samozrejme, nevestina kytica, šampanské na prípitok, welcome drink pred vyplávaním, fotograf, všetko (okrem altánku). Na lodi budete len vy, svadobný koordinátor, fotograf a kapitán. Je to úplná romantika.

Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Karibiku.

Povedzte svoje "áno" v Dominikánskej republike!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba na rieke Saône
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje