Svadba v Montana Redonda

Pre páry, ktoré nechcú svadbu na pláži a chcú jedinečný zážitok, ponúkame svadobné obrady na hore Montana Redonda.

Predstavte si svadbu na vrchole hory s 360-stupňovým panoramatickým výhľadom na oceán, lagúny, fantastické pláže ako Playa Esmeralda alebo Playa El Limon a ďalšie “vychytávky” na robenie úžasných fotografií vrátane hojdačiek, lietajúcich metiel a hojdacích sietí na okraji.

Svadbu môžete spojiť s fotografovaním na pláži Playa Esmeralda, ktorá je jednou z mála nedotknutých pláží mimo ruchu dominikánskych miest. Okolitá pláž sa vyznačuje krásnou vegetáciou a v tyrkysovej vode môžete každoročne nájsť veľké kožatky – morské korytnačky.

Ostrov Hispaniola ukrýva množstvo krásnych miest. Ak teda hľadáte svadbu na pláži, v luxusnom hotelovom rezorte alebo pri vysokom vodopáde obklopenom tropickou prírodou, ste na správnom mieste. Veríme, že každá svadba by mala byť zážitkom, ktorý vás bude spájať po zvyšok života. Pri plánovaní svadieb sa snažíme našim klientom čo najviac vyhovieť. Sme tu na to, aby sme myšlienky pretavili do realizovateľnej podoby.
Nezabudnuteľná svadba alebo medové týždne v Karibiku.

Povedzte svoje "áno" v Dominikánskej republike!

Mám záujem

Informace o zemi

O destinácii
Kedy a ako cestovať?
Dovolenka na mieru
Mapa

V cene svadobného balíka nie sú zahrnuté letenky, transfery, ubytovanie, výlety, cestovné poistenie. Tieto služby pre vás zabezpečíme podľa vašich želaní /dátum odletu, dĺžka pobytu, letisko odletu, letecká spoločnosť, kategória a úroveň hotela, typ stravovania, transfery atď.

Nezáväzný svadobný dotaz

Souhrn poptávky

Destinace: Svadba v Montana Redonda
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje