Lucka a Mojmír

Kuba

Svadobný obrad sa konal na Kube v hoteli Melia Varadero.

Novomanželia nám napísali:

Uzavrieť manželstvo v inej krajine môže byť pre niekoho ťažké rozhodnutie, v celej rovnici je veľa premenných, ale keď nájdete spoľahlivého sprievodcu, všetko je hračka. Chceli sme vycestovať do krásnej exotickej krajiny a zároveň pre nás bolo dôležité, aby bol obrad rozpoznateľný v Českej republike. Kuba splnil obe naše želania a ani na chvíľu sme svoje rozhodnutie neoľutovali. Štrnásť dní sme cestovali so skupinou priateľov s batohmi na chrbte zo západu na východ a posledné dni sme venovali sebe a našim medovým týždňom v luxusnom hoteli. Martina nás previedla všetkými opatreniami s nami a pomohla nám na mieste, keď došlo k menším nezhodám s ubytovaním. Vôbec jej nevadilo, že s časovým posunom sme volali o polnoci. Všetko, čo sa dalo naplánovať z domu, zariadila úplne bez problémov, má skvelé vedomosti o situácii na Kube a fungovaní českých úradov. Poradila nám, kde si máme vybaviť aké dokumenty, pomohla nám s overením a súdnym prekladom a drobné detaily sme s koordinátorkou vyriešili na mieste. Hovorí výborne anglicky a má vynikajúce organizačné schopnosti.

Zariadenia v hoteli Melia Varadero sú skvelé, dobré jedlo, ale aj slávny kubánsky rum, ochotný personál a skvelé tematické reštaurácie, kde sme mali slávnostné večere. Na obrad sme si mohli vybrať akékoľvek miesto, ale altánok s neuveriteľným výhľadom na more bol pre nás jasnou voľbou. A svadobná torta? – To boli najlepšie sladkosti, ktoré sme na ostrove mali za celý čas, čo sme tam boli =o)

Naša veľká vďaka patrí Martine, sami by sme nedokázali zorganizovať krajšiu svadbu. Nestarať sa o nič a užívať si každú minútu našej svadby bolo najväčším svadobným darom, ktorý sme dostali.

Svadobné odkazy