Barbora a Lukas

Řecko

Svadobný obrad sa konal na gréckom ostrove Skopelos.

Novomanželia nám napísali:

Chceli by sme sa vám poďakovať za zorganizovanie našej svadby na ostrove Skopelos. Rokovanie s vami bolo niekedy trochu uponáhľané, ale vždy k mojej úplnej spokojnosti. Veľmi pekne vám ďakujem za aranžovanie mojej vysnívanej kytice fialových frézií, bola nádherná a vydržala nám až do konca našej dovolenky. To isté platí aj pre lahodnú svadobnú tortu zdobenú fréziou 🙂

Obrovské poďakovanie patrí aj koordinátorke Daphne, ktorá nám kvôli požiaru na pôvodnom mieste obradu zabezpečila krásne nové miesto priamo na Skopelose a do bodky zvládla aj nečakané problémy, ako napríklad môj zlomený necht 🙂 (Daphne zabezpečila veľmi šikovnú manikérku, ktorá prišla do hotela). Bola veľmi priateľská, milá a ochotná a dokonca sme od nej dostali krásny svadobný darček na pamiatku.

Svadba prebehla bez problémov a fotograf bol neuveriteľne akčný a veľmi zručný. Veľa krásnych fotografií sme dostali na flash disku ešte 5 dní po svadbe (predtým, ako sme odleteli domov). Samozrejme, že vám pošleme niekoľko fotografií.

Zároveň by som chcel odporučiť penzión Irida, v ktorom sme boli ubytovaní. Je to veľmi krásne miesto s pekne zariadenými izbami a neuveriteľne ochotnými majiteľmi. Majiteľ mal pre nás pri príchode pripravené ovocie a fľašu vína ako pozornosť a každý deň nás prišiel pozdraviť a opýtať sa, ako sa máme a či je všetko v poriadku. Rovnako aj jeho pani, ktorá nás v deň svadby previedla celým ich domom s fotografom, aby sme si mohli urobiť krásne fotky s výhľadom na more, a pripravila nám prípitok (tatranský čaj :D).

Ešte raz vám veľmi pekne ďakujeme a želáme vám veľa úspechov vo vašej práci, ktorá prináša nezabudnuteľné zážitky a krásne spomienky do života všetkých párov.

Svadobné odkazy